Produktet tona

CILËSIA • DIZAJN • INOVACIONI

Mbi bazën e kontrollit të rreptë të lëndëve të para dhe produkteve të gatshme, ne ofrojmë dizajne të reja dhe personalizime të larmishme për të zgjedhur dhe përditësuar sistemet dhe programet më të fundit në kohë

  • about-us
  • about-us
  • about-us

Rreth nesh

IngscreenTeknologjiaCo., Ltd.është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e themeluar në vitin 2018 e specializuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e mësimdhënies multimediale dhe pajisjeve të ekranit të nivelit të lartë. Ajo ka ekip të pavarur kryesor teknik të R & D, ekip të përsosur të prodhimit dhe shitjes pas shitjes, stacioni i rrjetit të shërbimit janë në të gjithë provincat dhe qytetet e vendit. Produktet kryesore janë: projektorë, LED, ekran LCD, Kioska dixhitale dhe Billboard dhe panel TV, etj. Produktet përdoren gjerësisht në fushën e mësimdhënies, trajnimit dhe biznesit.

Avantazhi ynë

CILËSISË E MIRË • SHËRBIM 7*24 ORË • DORGIMI 15 DITË • DIZAJNI I PERSONALIZUAR

◆ Ne ofrojmë shërbim 7*24 orë në përputhje me kohën tuaj të punës.
◆ Ne bëjmë OEM & ODM vetëm në 15 ditë.
Ne do të bëjmë çmos për të përmbushur nevojat e tregut dhe të klientëve tuaj.

about us 2
Lini Mesazhin Tuaj