Нашите производи

КВАЛИТЕТ • ДИЗАЈН • ИНОВАЦИЈА

Врз основа на строга контрола на суровините и готовите производи, ние обезбедуваме нови дизајни и разновидни прилагодувања за избор и навремено ажурирање на најновите системи и софтвер

  • about-us
  • about-us
  • about-us

За нас

ИнгскринТехнологијаCo., Ltd.е високотехнолошко претпријатие кое е основано во 2018 година специјализирано за истражување, развој, производство и продажба на мултимедијална настава и опрема за приказ на висока класа. Има независен основен технички тим за истражување и развој, совршен тим за производство и продажба по продажбата, сервисна мрежна станица низ провинциите и градовите во земјата. Главните производи се: проектори, LED, LCD дисплеј, дигитални киосци и билборд и ТВ панели, итн. Производите се широко користени во наставата, обуката и деловните области.

Наша предност

ДОБАР КВАЛИТЕТ • УСЛУГА 7*24 ЧАСОВИ • ИСПОРАКА 15 ДЕНА • ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН

◆ Обезбедуваме услуга 7*24 часа за да одговара на вашето работно време.
◆ Ние правиме OEM & ODM само за 15 дена.
Ќе се потрудиме да ги задоволиме потребите на вашиот пазар и клиенти.

about us 2
Оставете ја вашата порака